Friends

761 termínů
od 524 Kč

Friends

Snídaně

Vlastní doprava

Mura

706 termínů
od 644 Kč

Mura

Snídaně

Vlastní doprava

Edelweiss

656 termínů
od 736 Kč

Edelweiss

Snídaně

Vlastní doprava

Bor

815 termínů
od 883 Kč

Bor

Polopenze

Vlastní doprava

Pirin

706 termínů
od 1 067 Kč

Pirin

Polopenze

Vlastní doprava

Merryan

700 termínů
od 1 080 Kč

Merryan

Polopenze

Vlastní doprava

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Kompletní nabídka letovisek Aheloy, Achtopol, Albena, Balčik, Carevo, Černomorec, Djuni, Elenite, Kiten, Lozenec, Nesebar, Obzor, Pomorie, Primorsko, Ravda, Slunečné pobřeží, Sozopol, S.Konstantin a Elena, Sveti Vlas, Zlaté Písky

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Obzor leží v údolí řeky Dvojnica, která je spolu s blízkým souběžným tokem řeky Kamčija vyhlášena přírodní rezervací. Turisté objevili zdejší krásnou pláž z jemného písku s pozvolným vstupem do moře relativně nedávno. Hotelových kapacit zde není moc a jsou zcela nové, na velmi dobré úrovni. Městečko vytváří příjemné prostředí pro turisty, kteří přijíždějí za krásou tohoto bulharského pobřeží, kteréje obklopené nedotčenými horami. Zdejší archeologický park je plný památek z doby, kdy bylo místo řeckým a později římským střediskem Heliopolis. Nádherné jsou zejména vykopávky Jupiterova chrámu a středověké pevnosti Kozyak. Obzor je vhodný pro poklidnou rodinnou dovolenou.

Obzor - dovolená

Rozkládá se v bezprostřední blízkosti hor, lesů a pláže, podél které vede příjemná promenáda. I zde je pro Vás připravena široká nabídka výletů a vodních sportů, na pláži občerstvení, bary.

Obzor - dovolená s dětmi

To je také večerní výlet do bulharské vesnice s folklórním programem pro děti i dospělé, na závěr starý pohanský rituál na žhavém popelu.Nebo projížďka na loďkách a při návratu trocha historie. Hotelové bazény v Obzoru mají oddělenou dětskou část a na pláži je možno využít vodní sporty.

Obzor - ubytování a strava

Většina hotelů nabízí ubytování v bezprostřední blízkosti pláže. Od hotelu je zajištěn minibus na návštěvu centra. Strava ALL, nebo jen se snídaní. Zdejší strava Vás jistě nadchne. Jídla jsou chutná. Na zapití jsou alko a nealko nápoje zdejší výroby.

Obzor - zájezdy se slevou

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd do Obzoru. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř.last minute, event. pobyt pro dítě zdarma.

Obzor - pláže a koupání

Přímořské městečko Obzor nabízí pro turisty na letní dovolené příjemné písečné pláže, kde jsou k dispozici lehátka a slunečníky. V blízkosti pláže se rozkládájí hory a lesy, které ohraničují písečnou pláž v Obzoru. Na pláži v Obzou často turisté využívají nabídky vodních a plážových sportů.

Bulharsko - Last Minute - Obzor
Bulharsko - Last Minute - Obzor
Bulharsko - Last Minute - Obzor
Bulharsko - Last Minute - Obzor
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou