Friends

761 termínů
od 524 Kč

Friends

Snídaně

Vlastní doprava

Mura

706 termínů
od 644 Kč

Mura

Snídaně

Vlastní doprava

Edelweiss

656 termínů
od 736 Kč

Edelweiss

Snídaně

Vlastní doprava

Bor

815 termínů
od 883 Kč

Bor

Polopenze

Vlastní doprava

Pirin

706 termínů
od 1 067 Kč

Pirin

Polopenze

Vlastní doprava

Merryan

700 termínů
od 1 080 Kč

Merryan

Polopenze

Vlastní doprava

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Kompletní nabídka letovisek Aheloy, Achtopol, Albena, Balčik, Carevo, Černomorec, Djuni, Elenite, Kiten, Lozenec, Nesebar, Obzor, Pomorie, Primorsko, Ravda, Slunečné pobřeží, Sozopol, S.Konstantin a Elena, Sveti Vlas, Zlaté Písky

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Přímořská rybářská vesnička vzdálená přibližně 70 km jižně od Burgasu a na dohled od Kitenu na úpatí pohoří Strandža. Vyniká mimořádně příjemným klimatem a krásnou přírodou díky spojení lesů a moře. V obci je hodně soukromých obchůdků a restaurací, kde jsou ceny oproti dalším letoviskům nízké. Příjemné písečné pláže v zálivech nabízí půjčování sportovních potřeb - vodních kol, vodních lyží, windsurfingu atd. Místo je vyhledáváno pro své pěkné pláže, které dosud nebyly zasaženy nadměrným cestovním ruchem. Jsou zde též malebné zálivy vhodné pro vyznavače nudismu.

Lozenec - dovolená

Je situován na úpatí pohoří Strandža. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, opalování, stylové plážové bary, výlety, rybolov, potápění, obchody, restaurace.To vše můžete zahrnout do Vaší dovolené.

Lozenec - dovolená s dětmi

Děti zde najdou venkovní dětský koutek, bazény s dětskou částí, ty větší a dospělí vodní šlapadla,vodní lyže, windsurfing, rybolov, potápění. Děti do 12 let mají zdarma vstup v Primorsku do Aquaparku. Proč nejet do Lozence?

Lozenec - ubytování a strava

Vybrat si můžet mezi ubytováním v hotelu, ve vilce, nebo v rodinném hotelovém komplexu. Zdejší strava Vás jistě nadchne. Jídla jsou chutná. Na zapití jsou alko a nealko nápoje zdejší výroby.

Lozenec - zájezdy se slevou

Ušetřete si nervy i peníze. Neváhejte a vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd do Lozence. Využijte lákavé slevy first minute, popř.last minute, event. pobyt až pro 2 děti zdarma.

Lozenec - pláže a koupání

Pláže v Lozeneci jsou menší a útulnější s komfortním servisem. Lehátka a slunečníky jsou samozřejmostí. Vybrat si můžete hned z několika pláží, které jsou z obou stran městečka. Příjemné prostředí doplňuje návštěva barů a restaurací, kde hraje mnohdy i živá hudba. Ideální je spojení aktivní a plážové dovolené.

Bulharsko - Last Minute - Lozenec
Bulharsko - Last Minute - Lozenec
Bulharsko - Last Minute - Lozenec
Bulharsko - Last Minute - Lozenec
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou